Týden se zrcadlovkou (digitálním fotoaparátem; fototábor)

Typ tábora:příměstský
Oblast:DDM Praha 6, U Boroviček 650/5
Termín:9.8. - 13.8. 2021
Věk účastníků:10 - 14 let
Cena:1 750 Kč
Cena zahrnuje:Pedagogický dozor a vedení, vstupné do Zoo a botanické zahrady Praha, materiál pro práci ve fotokomoře, tisk fotoknihy vytvořenou z fotografií pořízených během LPT na kvalitním fotopapíře v hodnotě cca 300 Kč. Cena nezahrnuje: Jízdné v MHD, je třeba se vybavit buď tramvajenkou, nebo jízdenkami. Potřeba budou nejméně 4 hodinové jízdenky, dále dle počasí. Případně je děti možné vybavit kapesným pro zakoupení jízdenek např. v automatu u konečné tramvají. Dále cena nezahrnuje stravování, které je vlastní. Dle počasí bude oznámeno, zda oběd bude probíhat v DDM či "v terénu". V DDM je možno k ohřevu oběda využít kuchyňku se sporákem a mikrovlnou troubou.
Popis:V rámci LPT účastníci získají znalosti z oblasti fotografické techniky a kompozice, naučí se upravovat a archivovat digitální fotografie na počítači. Poslední den si každý vytvoří z fotografií pořízených během LPT vlastní fotoknihu.
Za hezkého počasí se budeme pohybovat hlavně venku v Praze, fotografovat architekturu, krajinu, zvířata, portrét a přírodniny. Vyzkoušíme si rovněž i reportážní fotografii, fotografii v ateliéru a práci se světlem.
Vedoucí LPT je Viktorie Vavřinová, studentka Arcibiskupského gymnázia věnující se zejména dokumentární fotografii.
Zaměření:Fotografie, digitální fotografie.
Kontakt:Ing. Tomáš Košťál
E-mail:technika@ddmp6.cz
Telefon:235323333
Volná místa:0

Organizátor

Dům dětí a mládeže Praha 6, U Boroviček 650/5, Praha 6, 163 00
Tel.: 235 323 332-4
Fax: 235 323 332
* Musíte zadat alespoň jednu z položek